Twój balans

Bez względu na to ile mamy lat i na jakim etapie w życiu jesteśmy, KAŻDY – bez wyjątku- ma do wykorzystania 24 godziny każdego dnia. Balans to dla nas równowaga pomiędzy poszczególnymi obszarami życia:

  • Work
  • Life
  • Dream

Dzisiejszy świat pędzi, a my bardzo często razem z nim, zwłaszcza w tym pierwszym obszarze. Życie w biegu sprawia, że zapominamy o rzeczach, które nie są pilne, ale za to bardzo ważne. Zaniedbujemy swoje zdrowie, relacje z bliskimi, nie dbamy o właściwą regenerację naszego organizmu, przybieramy na wadze . Aby zachować życiowy balans najprościej podzielić dobę na 3 części:

  • 8 godzin pracy
  • 8 godzin życia poza nią
  • 8 godzin snu

Każdy jest w życiu na pewnym etapie i są rzeczy, z których jesteśmy dumni oraz takie, nad którymi powinniśmy jeszcze popracować, by poczucie harmonii mogło nam stale towarzyszyć.
Przyjrzyj się bliżej każdemu z trzech życiowych obszarów i zdecyduj, co w Twoim przypadku jest tym brakującym elementem…

Work

to czas, który poświęcamy na pracę oraz rozwój osobisty (zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności, szkolenia podnoszące nasze kompetencje). To obszar życia, dzięki któremu możemy godnie żyć, nie tylko zaspokajając codzienne, podstawowe potrzeby, ale także spełniając marzenia. Jeśli jeszcze nie znalazłeś-aś swojej zawodowej ścieżki, mamy dla Ciebie propozycję!

Poznaj nasz sposób na pracę

Life

czas, który spędzamy po pracy. W tym obszarze mamy mnóstwo spraw, o które warto zadbać. Jeśli świadomie kreujemy swoje życie, zawsze znajdziemy w nim czas dla siebie i swoich bliskich. Wierzymy, że dobre relacje to jedna z najważniejszych wartości, dzięki której możemy czuć się szczęśliwi. Jakość życia w dużym stopniu zależy także od stanu naszego zdrowia oraz tego jak czujemy się we własnym ciele. Żyjąc świadomie, unikamy wszystkiego co nam szkodzi, wybieramy zaś to, co nam służy. Dzięki temu możemy wyglądać i czuć się doskonale bez względu na wiek i korzystać z życia w pełni.

Chcesz poprawić kondycję swojego organizmu?

Chcesz rozwiązać problem nadmiaru kilogramów?

Dream

czas na sen. Podczas nocnego odpoczynku pozwalamy organizmowi na regenerację. Dzięki niemu oszczędzamy energię, odświeżamy umysł, poprawiamy zdolności pamięciowe oraz wzmacniamy układ odpornościowy. Niestety obszar ten jest często zaniedbywany ze szkodą dla dwóch w. w. Jeśli do tej pory nie dbałeś-aś wystarczająco o swój nocny odpoczynek warto to zmienić

Dowiedz się więcej o zdrowym śnie