Program

Zdrowie

Życie jest zbyt krótkie, aby marnować je zbyt dużo pracując, źle się odżywiając, nie ćwicząc i czekając na „właściwy moment” by wreszcie zacząć dbać o siebie.
Wszyscy pragniemy życia w szczęściu i zdrowiu. Warto dbać o nie każdego dnia! Jeśli dziś zaczniesz od siebie, wkrótce staniesz się przykładem dla swoich bliskich. To najlepsze co możesz dla nich zrobić! Pamiętaj… “Zdrowia się nie życzy. Zdrowie się wybiera”. Masz na nie naprawdę duży wpływ.
Każda komórka naszego organizmu, bez wyjątku, codziennie potrzebuje niezbędnych składników odżywczych. Otrzymując je, może wykonywać swoje zadania. Prawidłowo funkcjonujące komórki wpływają na tkanki, w skład których wchodzą, tkanki – na organy, organy – na układy, a następnie na cały organizm.
Jaki z tego wniosek ?

Ciało ludzkie to potężna biomaszyna, która do sprawnego funkcjonowania, potrzebuje naszego wsparcia.
Większość z nas rodzi się „zaprogramowana” by dożyć sędziwego wieku w dobrym zdrowiu. Niestety często na własne życzenie, rozregulowujemy nasze „ustawienia fabryczne”. Przestajemy zwracać uwagę na to co i ile jemy, przestajemy się ruszać, sięgamy produkty, które wyniszczają nasz organizm. Aby cieszyć się zdrowiem jak najdłużej, powinniśmy bardziej świadomie się odżywiać, uzupełniać ewentualne niedobory składników odżywczych, dbać o systematyczną aktywność oraz tzw. dobre samopoczucie, na które wpływają takie czynniki jak sen, unikanie stresu, używek oraz pozytywne relacje z innymi ludźmi. Jeśli przez większość życia będziemy lekceważyć te 4 podstawowe filary życia w stylu Wellness, po jakimś czasie w naszym ciele zaczną zachodzić procesy trudne do odwrócenia. Oczywiście nie musi tak być. Właśnie dlatego powstał Program Wellness Life+ Zdrowie, aby wzmocnić i odżywić organizm, który takiej pomocy potrzebuje.

W skład Zestawu Wellness Life+ ZDROWIE wchodzą:

  • Natural Balance Shake
  • WellnessPack
  • Szejker do przygotowania koktajlu

Oczywiście poza zmianami w odżywianiu, będziemy zachęcać Cię i wspierać do wprowadzania ich również w pozostałych obszarach Wellness tj. aktywności fizycznej oraz dobrego samopoczucia. Wierzymy bowiem, że tylko holistyczne podejście w kwestii zdrowia przyniesie Ci najlepsze efekty!

Dołączając do Programu Zdrowie…

  • nauczysz się świadomego odżywiania
  • wzmocnisz swój organizm
  • odzyskasz energię i chęć do życia
  • będziesz lepiej się wysypiać
  • poprawią się wyniki Twoich badań
  • będziesz wyglądać i czuć się wspaniale

Jeszcze się zastanawiasz czy Program ZDROWIE jest dla Ciebie