Program

Droga do sukcesu

Program DROGA DO SUKCESU to istna trampolina do spełniania marzeń! Jego drugie imię to plan marketingowy Oriflame. Spośród wielu firm marketingu wielopoziomowego wybraliśmy właśnie Oriflame, ponieważ jest to marka, która zyskała nasze pełne zaufanie. Firma ma globalny zasięg i obecna jest aktualnie w ponad 60 krajach świata na pięciu kontynentach, a jej tradycja sięga ponad 50 lat. Przez ten czas niejednokrotnie udowodniła, że jest silnym i wiarygodnym partnerem w biznesie. W swojej ofercie katalogowej posiada wysokiej jakości produkty kosmetyczne oraz wspierające zdrowie – produkty Wellness.

Multi- Level Marketing (marketing wielopoziomowy) to model biznesowy, który daje nieograniczone możliwości rozwoju. Zdaniem wielu osób to najlepszy rodzaj działalności biznesowej, często postrzegany jako rodzaj ubezpieczenia ponieważ umożliwia generowanie tzw. dochodu pasywnego.

ODKRYJ NOWE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU I ZARABIANIA.

Plan marketingowy Oriflame to sposób na nieograniczony rozwój. To Ty decydujesz jak daleko i w jakim tempie zajdziesz.

Jako nasz partner biznesowy możesz:

– od samego początku korzystać z rabatów na produkty
– otrzymywać wypłaty co 3 tygodnie na konto bankowe
– dostawać nagrody rzeczowe za promowanie marki
– jeździć ( zupełnie za darmo!) na wycieczki do najpiękniejszych zakątków świata
– być wyróżniona/-y na scenie podczas wydarzeń firmowych, które odbywają się kilka razy w roku
– poznawać wyjątkowych ludzi i bawić się doskonale 😉

ZOBACZ jak wyglądają wydarzenia firmowe Oriflame takie jak Seminaria i Konferencje Zagraniczne czy Bale Dyrektorów.To za co szczególnie cenimy pracę w systemie MLM to możliwość dopasowania do siebie: czasu, miejsca, a nawet metod pracy oraz osób, z którymi chcemy współpracować.
Od początku do końca TO MY decydujemy jak ma wyglądać nasz biznes.

Możesz pracować online lub stacjonarnie. Samodzielnie ustalasz grafik, a im bardziej jesteś zaangażowana/-y tym szybciej możesz awansować. Bez względu na to czy jesteś studentką, młodą mamą czy dojrzałą kobietą, dołączając do naszego programu, możesz zacząć realizować swoje marzenia od początku, ponieważ rozpoczęcie współpracy nie wymaga żadnych inwestycji poza symboliczną opłatą wpisową na starcie. Oczywiście program DROGA DO SUKCESU otwarty jest również dla mężczyzn! Mimo przewagi kobiet w naszym zespole, w branży MLM jest ich naprawdę dużo.

NIE MASZ NIC DO STRACENIA… A DO ZYSKANIA BARDZO DUŻO!

Nasze kluczowe wartości to ZDROWIE, ROZWÓJ I WSPARCIE. Program DROGA DO SUKCESU, podobnie jak pozostałe, oparty jest mocno na wszystkich trzech. Bardzo zależy nam na tym, aby osoby dołączające do naszego zespołu mogły szybko się rozwijać, dlatego możesz liczyć na nasze WSPARCIE w postaci systematycznych szkoleń dla siebie i Twojego przyszłego zespołu. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważną rolę pełni Sponsor (opiekun i mentor), który na początku drogi nauczy podstaw tego biznesu, pomoże w naszkicowaniu dobrego planu, poprowadzi i podpowie jak radzić sobie w trudniejszych momentach. Teraz już wiesz dlaczego model biznesowy MLM idealnie wpasowuje się w koncepcję życia, w którym zależy nam na osiągnięciu balansu. Jest bardzo elastyczny i stwarza możliwości jakich nie znajdziesz nigdzie indziej!