Programy

TU ZACZYNA SIĘ TWOJE ZDROWSZE, BARDZIEJ SZCZĘŚLIWE ŻYCIE!

Wszyscy chcemy być zdrowi i pełni pozytywnej energii. Niestety nasz styl życia nie zawsze służy dobrej kondycji organizmu. W codziennym zabieganiu często nie dbamy o regularność i jakość spożywanych posiłków

Essays can be a great grading tool. While an essay is a big job, you can find a variety of steps that a student can take which will help break down the task into manageable components. It’s quite simple to write a essay for me There certainly are a number of essential factors why you ought to just expect seasoned academic writers to give you an adequate paper

oraz systematyczną aktywność fizyczną, co nie tylko sprzyja osłabieniu organizmu, ale również nadwadze i otyłości. Idealnym rozwiązaniem jest pożywienie o niskiej wartości kalorycznej, bogate w substancje odżywcze oraz ruch. Mogą one zapobiec chorobom, wydłużyć życie oraz poprawić jego jakość. Takim rozwiązaniem są właśnie nasze programy!

12-tygodniowe Programy Wellness Life+ zostały stworzone by pomóc Ci osiągnąć wyznaczone cele. Koncentrują się one na rozwijaniu oraz podtrzymywaniu nawyków, które skutkują pełnym odżywieniem organizmu i osiągnięciem prawidłowej wagi ciała.

Opracowane zostały przez grono ekspertów złożone z uznanych naukowców oraz przedstawicieli świata medycyny (dr Angelica Linden Hirschberg, mgr Burçak Ulmer , prof. Stig Steen , dr Anke Klack, dr Claude Marcus, dr Alain Mavon, dr  Elisabet Nordström)

Produkty Wellness by Oriflame, które  stanową jeden z elementów programów Wellness Life+ odpowiadają najwyższym , światowym standardom produkcji, a ich formuły opierają się na naturalnych składnikach. Powstały w wyniku naukowych badań i prac prowadzonych przez wybitnych naukowców w Szwecji  przez ponad 15 lat.  Posiadają badania kliniczne, a o ich dobroczynnym działaniu przekonały się już miliony ludzi na całym świecie.

Obejrzyj VIDEO i dowiedz się więcej o produktach wchodzących w skład Zestawów Wellness Life+:

  • Natural Balance Shake
  • WellnessPack

Wspaniałe efekty jakie osiągają osoby korzystające z programów wynikają w dużej mierze z holistycznego (całościowego) podejścia do procesu utraty wagi oraz poprawy stylu życia. Ujęte zostało ono w formie rekomendacji dotyczących 4 kluczowych obszarów Wellness:

1. Odżywianie
2. Wysokiej jakości suplementacja
3. Aktywność fizyczna
4. Dobre samopoczucie

Jesteśmy przekonani, że połączenie w.w elementów zdrowego stylu życia, przynosi możliwie najlepsze efekty. Dodatkowo, dołączając do programu, możesz liczyć na niezwykle ważne w procesie wprowadzania zmiany nawyków WSPARCIE trenera Wellness oraz innych uczestników programów.

Zalety programów Wellness :

  • Są łatwe i wygodne w zastosowaniu
  • Oferują trwałe rozwiązania
  • Umożliwiają perfekcyjne dopasowanie ich do Twoich potrzeb

tekst

DROGA DO SUKCESU

Świat idzie do przodu, a wraz z nim zmienia się wszystko dookoła…
Zmieniają się ludzie. Zmieniają się dotychczasowe zasady życia, pracy oraz funkcjonowania we współczesnym świecie. Zmienia się rynek, zmianom ulegają także warunki prowadzenia firmy oraz kontaktowania się ze światem. Czas zrozumieć, że zmiany są nieuchronne i dotyczą każdego z nas.
Program DROGA DO SUKCESU to odpowiedź na zmieniający się świat. To nowe możliwości rozwoju i zarabiania. Szansa na dodatkowy dochód lub pełnowymiarowy biznes. Tylko od Ciebie zależy czy będziesz biernie przyglądać się jak inni wykorzystują takie okazje czy sam/-a podejmiesz próbę działania i zmienisz swoje życie na plus.
Od wielu lat tysiące ludzi z powodzeniem wykorzystuje możliwości jakie daje marketing wielopoziomowy. Na początku podchodzono do branży MLM (Multi- Level Marketing) z pewną dozą nieufności, a wynikało to głównie z braku wiedzy na temat tego systemu pracy. Dziś branża ta ma się świetnie, a wręcz przeżywa rozkwit.
Dlaczego warto zainteresować się możliwością rozwoju jaką daje program DROGA DO SUKCESU ? Dlaczego za najlepszego partnera w tym biznesie uważamy Oriflame ? Co takiego jest w marketingu wielopoziomowym, że interesuje się nim coraz więcej osób ?

Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź TUTAJ