Cieszymy się, że nas odwiedzasz i prawdopodobnie chcesz zmienić coś w swoim życiu. Wierzymy, że możemy Ci w tym pomóc. A teraz poznajmy się bliżej!

Zbalansowani.pl to społeczność, która kocha życie i chce brać je pełnymi garściami. Stawiamy na SUKCES, do którego kluczem są zmiany, wprowadzane metodą małych, codziennych kroków. Wierzymy, że w ten sposób możemy osiągnąć nie tylko wspaniałe efekty, ale przede wszystkim TRWAŁE. Patrzymy w przyszłość optymistycznie, szukając rozwiązań, a nie wymówek. Mówiąc krótko, bierzemy życie w swoje ręce i tam gdzie możemy mieć na coś wpływ po prostu DZIAŁAMY!

Nasz cel

Stworzyć silną społeczność osób zadowolonych z siebie i swojego życia, pomagając im w realizacji osobistych celów, w oparciu o sprawdzone programy, naszą wiedzę i doświadczenie.

Nasza misja

Inspirujemy i wspieramy innych w dążeniu do osiągnięcia życiowego balansu.

Nasza wizja

Wierzymy, że można żyć pełnią życia, jednocześnie nie tracąc z oczu tego co ważne. Pragniemy spełniać się zawodowo, realizować swoje pasje, poznawać wartościowych ludzi, ale także mieć czas dla swoich bliskich, cieszyć się dobrym zdrowiem oraz doskonale czuć się w swoim ciele.

Nasze wartości

Zdrowie

Jakość naszego życia w dużej mierze
zależy od jakości naszego zdrowia. Dzięki codziennym, dobrym wyborom możemy mieć na nie wpływ. Wierzymy, że w zdrowym ciele, zdrowy duch.

Rozwój

Rozwijamy się poszerzając nieustannie swoje horyzonty, zdobywając nową wiedzę oraz otaczając się inspirującymi ludźmi. Wierzymy, że w życiu mimo przeciwności losu, warto ciągle iść naprzód.

Wsparcie

Nawet najtrudniejszy cel może zostać osiągnięty jeśli w naszych działaniach
nie jesteśmy sami. Wierzymy, że wsparcie otoczenia to kluczowy czynnik
każdego sukcesu.

Nasze autorytety

Profesor Stig Steen

Profesor Stig Steen

Twórca produktów i programów Wellness.

To wspaniały człowiek, wybitny lekarz i naukowiec. Wspólnie ze swoim zespołem ekspertów, opracował wyjątkowe programy Wellness. Jest założycielem Towarzystwa Nauk Przyrodniczych Igelosa- placówki blisko współpracującej z Uniwersytetem w Lund- prowadzącej badania w zakresie odżywiania i stylu życia. Profesor to jeden z największych autorytetów medycznych w dziedzinie resuscytacji oraz transplantacji serca i płuc. To właśnie lata badań w tym obszarze, zaowocowały powstaniem perfekcyjnie zbalansowanej mieszanki naturalnych substancji odżywczych – Protein Blend, stanowiącej podstawę formuły Koktajlu Natural Balance.


Robert i Jonas af Jochnick

Robert i Jonas af Jochnick

Współzałożyciele Oriflame.

W 1967 roku założyli firmę, która dla milionów ludzi na całym świecie stała się szansą zmiany życia na lepsze. Od początku swojej działalności kierowali się wartościami takimi jak DUCH, PASJA I BYCIE RAZEM, które stały się fundamentem ich biznesu i połączyły ludzi z różnych stron świata. Dziś oferta Oriflame jest atrakcyjniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współpracując z firmą możesz nie tylko wyglądać i czuć się świetnie, korzystając z wysokiej jakości produktów, ale również zbudować własny, dochodowy biznes, oparty na sprawdzonym systemie pracy jakim jest MLM- marketing wielopoziomowy.

Inicjatorka projektu

W życiu mam wiele pasji– rozwój osobisty, aktywność fizyczna, świadome odżywianie – ale tym co fascynuje mnie najbardziej są LUDZIE. Odkąd pamiętam uwielbiałam pomagać innym w przezwyciężaniu trudności i realizacji ważnych dla nich celów. Od wielu lat z powodzeniem współpracuję z osobami z nadwagą i otyłością, pokazując im jak raz na zawsze zerwać ze złymi nawykami i rozpocząć nowe, zdrowsze życie. Wykorzystując swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży MLM, wspieram innych również w rozwoju biznesowym. Prywatnie jestem żoną i mamą trójki dzieci i to właśnie moja rodzina jest dla mnie największym wsparciem oraz motywacją do pracy. Wspólnie z zespołem fantastycznych kobiet współtworzę projekt zbalansowani.pl. Łącząc siły, pragniemy pomóc jeszcze większej liczbie osób, by mogły dokonać w swoim życiu zmian, których najbardziej potrzebują.

Edyta Chromińska

trener Wellness, lider branży MLM.

Zespół zbalansowani.pl

Każda z nas jest inna i na swój sposób wyjątkowa. Połączyła nas pasja i wspólny cel, oparty na bliskich nam wszystkim wartościach. Odważnie spełniamy swoje marzenia i pomagamy realizować je innym. Żyjemy pełnią życia, dbając jednocześnie o to, by w codziennym zabieganiu, nie stracić z oczu tego co ważne.

Chcesz skorzystać z naszego wsparcia?

Skontaktuj się

Partnerzy